DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

Autor: Mario Keča, 17. 11. 2020.

U srijedu, 18. studenoga 2020. je Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i žrtvu Vukovara i Škabrnje. Taj dan se ne održava nastava.

Nastavu ponovo održavamo, prema redovitom rasporedu u četvrtak, 19. studenoga 2020. godine.

Tijekom utorka 17. studenoga 2020. godine naši su učenici pogledali kratak film o Vukovaru i zapalili lampione koje su donijeli od kuće, ispred škola u kojima im se održava nastava. Također smo, u vlastitim mislima, obećali da ćemo u svojim životima, koliko će biti moguće, učiniti sve što možemo da se ovakva stradanja više ne dogode.

Hvala svima koji su sudjelovali u ovom obilježavanju i time pokazali svoje suosjećanje za sve žrtve Domovinskog rata.