OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU

Autor: Mario Keča, 14. 1. 2021.

U ponedjeljak, 18 siječnja počinje nastava za učenike naše škole u drugom polugodištu.

Nastava će se za učenike od 1. - 4. razreda odvijati u prostorima škole - licem u lice, uključujući i izbornu nastavu.

Nastava za učenike predmetne nastave od 5. - 8. razreda održavat će se na daljinu, putem aplikacije TEAMS, u realnom vremenu. To znači da će se nastava održavati po rasporedu sati koji učenici imaju, samo to neće biti u školi, već na daljinu.

Nastava počinje u B smjeni.

Nastava za učenike od 1. - 3. razreda počinje ujutro i odvija se po uobičajenom rasporedu.

4. razredi s nastavom počinju poslije podne, po redovitom rasporedu.

Nastava za učenike 5. - 8. razreda održava se na daljinu, prema redovitom poslijepodnevnom rasporedu i u vrijeme koje je predviđeno rasporedom sati.

Prijevoz učenika razredne nastave u škole u kojima će se održavati nastava (OŠ Gračani i OŠ Šestine), i njihov povratak odvija se prema redovitom rasporedu.