OBAVIJEST O POČETKU ODRŽAVANJA NASTAVE U ŠKOLI!

Autor: Mario Keča, 29. 1. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici

Sukladno obavijesti Gradskog ureda za obrazovanje, od ponedjeljka 01. veljače 2021. nastava za sve učenike osnovnih škola bit će organizirana u školama, po modelu A.

Učenici predmetne nastave nastavu imaju u poslijepodnevnom turnusu.

Učenici će tijekom prvog i drugog školskog sata imati upoznavanje s protokolima postupanja u slučaju izvanrednih situacija i bit će provedena vježba evakuacije.

Stoga molimo sve učenike da nastavu pohađaju od prvog nastavnog sata, bez obzira je li na rasporedu obvezni ili izborni predmet (Informatika, vjeronauk, njemački jezik).

Prijevoz učenika autobusom bit će organiziran po uobičajenom rasporedu.

Autobus koji treba polaziti iz Medvedgradske ulice u 15:00 sati i prevoziti učenike 6.a razreda koji ne idu na vjeronauk, neće voziti 01. veljače, jer učenici moraju prisustvovati nastavi od prvog nastavnog sata, radi upoznavanja postupaka i provođenja evakuacijske vježbe.

Svima vam želimo što više mira i što manje uzbuđenja u nastavku ove školske godine.

Srdačan pozdrav!