OBAVIJEST UČENICIMA, RODITELJIMA I NASTAVNICIMA

Autor: Mario Keča, 31. 3. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji i učitelji!

U četvrtak, 01. travnja 2021. godine posljednji je nastavni dan prije proljetnih – uskršnjih praznika.

Nastava ponovo počinje u ponedjeljak, 12. travnja 2021. u B smjeni. To znači da nastava za učenike od 4. – 8. razreda počinje u poslijepodnevnoj smjeni.

Svim učenicima i njihovim obiteljima, te učiteljima i djelatnicima Škole želimo sretan i blagoslovljen Uskrs te puno zdravlja i sreće u nadolazećim danima.

Ovog trenutka nemamo informaciju o načinu održavanja nastave nakon praznika, hoće li se ona održavati u školi ili na daljinu. Kada doznamo način održavanja nastave, obavijestit ćemo vas preko ove mrežne stranice i Facebook stranice škole.

Želimo vam da se odmorite u krugu svojih obitelji i da se svi ponovo vidimo sretni i zdravi, te željni novih znanja i druženja.

I, naravno, budite pozitivni, ostanite negativni!