OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Mario Keča, 18. 6. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

U petak, 18. lipnja 2021. posljednji je dan nastavne 2020./2021. godine. Školski praznici za učenike počinju u ponedjeljak, 21. lipnja 2021. i traju do 3. rujna. Prvi nastavni dan u školskoj godini 2021./2022. je ponedjeljak 6. rujna.

I ova je školska godina, nažalost, bila u znaku borbe protiv pandemije COVID-19. Jedan je dio nastavne za dio učenika organiziran na daljinu, no ipak smo uspjeli, za veći broj učenika i veći dio nastavne godine, nastavu organizirati uživo, u učionicama.

Neuobičajeno je bilo i održavanje nastave u drugim školama (Gračani, Šestine, L. pl. Matačić), radi rekonstrukcije i energetske obnove, te izgradnje školske sportske dvorane.

Radovi dobro napreduju, i vjerujemo da neće biti potrebno prolongirati vrijeme završetka radova. Predviđeno je da zadnji datum tehničkog prijema zgrade bude 19. studenoga 2021. Očekujemo da ćemo prvi nastavni dan u drugom polugodištu iduće školske godine održati u našoj staroj – novoj školi. Vjerujem da svi to jedva čekamo, ali vas molimo za još malo strpljivosti.

Želimo se zahvaliti za sve razumijevanje učenicima i njihovim roditeljima koje su, nama djelatnicima škole, pružili tijekom ove nastavne godine. Vaša nam je podrška, u ovim trenucima, puno značila. Nadamo se da smo i mi vama olakšali neke od teških trenutaka koje smo, zajednički, proživjeli.

Podjela svjedodžbi za učenike 8.-ih razreda bit će u srijedu, 23. lipnja 2021. godine u 12:00 sati u OŠ Lovre pl. Matačića. Molimo sve učenike i nastavnike da obvezno prisustvuju ovoj podjeli, te da na podjelu dođu javnim prijevozom, tramvajem, jer nemamo osiguran zajednički prijevoz. Tramvajska linija br. 8 vozi direktno sa Zvijezde do Folnegovićevog naselja.

Podjela svjedodžbi za učenike ostalih razreda odvijat će se u amfiteatralnoj učionici  Škole za medicinske sestre Mlinarska, u Medvedgradskoj ulici broj 55. Točnu lokaciju možete vidjeti na poveznici:

60 Medvedgradska ul. – Google karte

Raspored održavanja podjela svjedodžbi:

Razredna nastava

10:00

7.b razred

10:30

Najvažnije postupke oko upisa učenika osmih razreda u srednju školu objavit ćemo u posebnoj obavijesti.

Radi usklađivanja turnusa u novoj školskoj godini s školama u kojima će se održavati nastava u prvom polugodištu nove školske godine, raspored smjena objavit ćemo krajem mjeseca kolovoza, na mrežnoj stranici škole.

Svim učenicima osmih razreda želimo siguran i jednostavan upis u željene škole, a svima ostalima ugodan, bezbrižan i miran odmor.