Korisnik:
Lozinka:
NAŠA e-ŠKOLA...

jedna je od 17 zagrebačkih osnovnih škola uključenih u CARNetov projekt "e-Škole: Razvoj sustava digitalne zrelosti škola".

Vijesti

PRIJAVITE SE NA BESPLATNE RODITELJSKE SASTANKE ZA POMOĆ DJECI UDRUGE "TI SI OK"!

Poštovani roditelji,

u suradnji s udrugom „Ti si OK“ organizirani su BESPLATNI roditeljski sastanci za sve zainteresirane roditelje s temama:

Pozitivan razvoj i prevencija poremećaja, Problemi usamljene djece (važnost razvoja socijalne kompetencije kod djece), Odgojni stil roditelja-dobre i loše strane, Razlike u odrastanju dječaka u odnosu na djevojčice.

Obavještavamo vas da se, ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje, možete prijaviti na adrese elektroničke pošte sonja.jarebica@gmail.com ili tisiok.hr, gdje će dobiti link za prijavu- zoom platforma.

Također će poveznice za sudjelovanje prijavljenih roditelja biti objavljene na mrežnoj i FB stranici škole.

Prvo predavanje je 22.rujna 2021. u 18 sati. Tema  „Pozitivan razvoj i prevencija poremećaja“, ostale termine javimo. Sredstva za rad osigurao nam je Bayer Austrija, kroz Projekt „Pomozimo djeci prevladati tugu i strah“, koji su u 2020. pomogli u realizaciji OTP Banka d.d.i Heniken d.o.o

objavio: Mario Keča   datum: 8. 9. 2021.