SVIJEĆE ZA VUKOVAR I ŠKABRNJU S NAMA SU POSTAVILI I VJIJEĆNICI GRADSKE ČETVRTI GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK

Autor: Mario Keča, 20. 11. 2017.

Na obilježavanju dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje sudjelovali su i vijećnici Gradske četvrti Gornji grad - Medveščak Mirjana Džajo, Nada Boban, Marija Marinović, Dejan Bosak  i Damir Lehpamer s predsjednikom Vijeća Lukom Bogdanom i potpredsjednicom Dijanom Pečkaj Vuković.

Hvala im što su bili s nama u ovim ponosnim i teškim trenucima.

Hvala im što su bili s nama u ovim ponosnim i teškim trenucima.