KESTENIJADA

Autor: Mario Keča, 8. 12. 2017.

KESTENIJADA

Već dugi niz godina u OŠ Šestine održava se Kestenijada , zanimljiv sportsko-zabavni program za učenike susjednih škola.

Učenici trećih razreda OŠ K.Š.Gjalskoga ove su godine, 19. 10. 2017. sudjelovali u, kao i uvijek, zanimljivo osmišljenom programu gostoljubivih domaćina.Nakon sportskih natjecanja na kojim su učenici 3.a i 3. B razreda OŠ K.Š.Gjalskoga osvojili treće mjesto, svi su se sudionici počastili sendvičima i pečenim kestenjem.Bilo je to divno druženje i zanimljivo proveden školski dan.

Helga Mihaljević Jurić

Helga Mihaljević Jurić