"ALL ABOUT ME"

Autor: Kristina Jakoubek, 8. 12. 2020.

Učenici 8.a razreda su nakon radionice "Kako uređivati sadržaj u alatu BookCreator" dobili zadatak iz engleskog jezika u kojem su imali priliku vrlo kreativno iskoristiti prikazani alat.

Naime, nastavnica engleskog jezika A. Perić, učenicima je zadala zadatak "All about me" u kojem su morali ukratko prikazati svoj život, hobije, interese i sl. Kao što pretpostavljate, jedan od načina odrađivanja zadataka bilo je i stvaranje knjige o sebi u BookCreatoru.

Nastavnica je vrlo zadovoljna pristiglim radovima, a knjižničarka oduševljena uklapanjem digitalnog alata u redovnu nastavu.

U nastavku možete pogledati nekoliko učenika koji su se izdvojili kvalitetom odrađenog zadatka!

"All about me by Jakov Firšt"

"All about me by Juraj Šegon"

"All about me by Fran Stjepan Vuga"

"All about me by Hana Lah Štefek"

"All about me by Filip Žagmešter"

"All about me by Lea Miletić"

"All about me by Bruno Vukelić"

"All about me by Šimun Zubović"

Nadamo se da će i drugi prikazani digitalni alati naći svoje mjesto u kreativnoj nastavi. Sljedeći na redu nam je Genially!