Korisnik:
Lozinka:
NAŠA e-ŠKOLA...

jedna je od 17 zagrebačkih osnovnih škola uključenih u CARNetov projekt "e-Škole: Razvoj sustava digitalne zrelosti škola".

NATJEČAJ ZA UČITELJA/ICU POVIJESTI

Poštovani kandidati za učitelja/icu povijesti,

Ukupno je 8 kandidata zadovoljilo rezultatima pisane provjere i ostvarilo mogućnost pristupanja usmenoj provjeri.

Usmena provjera provest će se u srijedu, 04. studenoga 2020. godine, prema sljedećem rasporedu:

U 13:20 sati na razgovor su pozvani kandidati koji su pisanu provjeru provodili pod zaporkama ML28091995, 6061979, SUMMONING, Golf6ica.

U 14:00 sati na razgovor su pozvani kandidati koji su pisanu provjeru provodili pod zaporkama xoxo22, povijest777, PRESKI 20, Daruvar 1234.

Rang lista uspješnosti kandidata na pisanoj provjeri nalazi se u privitku ove obavijesti.

Svi kandidati koji dolaze na razgovor moraju imati važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu, te zaštitnu masku.

Molimo sve kandidate za usmeni dio provjere da se u zadano vrijeme obvezno pojave na razgovoru, jer u slučaju nedolaska smatrat ćemo da su odustali od prijave na natječaj.

Rezultati pisane provjere kandidata za radno mjesto učitelja povijesti bit će objavljeni u ponedjeljak ili utorak.

Tada će biti objavljen i popis zaporki kandidata koje pozivamo na usmeni dio provjere, kao i vrijeme održavanja te provjere.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_-_povijest.pdf (1.16 MB)

objavio: Mario Keča   datum: 22. 9. 2020.