GODIŠNJAK EKO ŠKOLE - Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga iz Zagreba pripada prvoj generaciji međunarodnih Eko škola

Autor: Kristina Jakoubek, 3. 8. 2021.

Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga iz Zagreba pripada prvoj generaciji međunarodnih Eko škola. Nakon 20 godina ustrajne provedbe dodijeljen joj je platinasti status.

Povodom toga, u Godišnjaku Eko škole izašao je članak o našoj školi. Godišnjak je dostupan na poveznici Godišnjak broj 21, kolovoz 2021. (str.50-52), a članak o našoj školi možete pročitati i izravno na poveznici OSNOVNA ŠKOLA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOGA.

Čestitamo i zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima, nastavnicima i djelatnicima koji su se godinama trudili i izgrađivali ovaj status.