Korisnik:
Lozinka:
NAŠA e-ŠKOLA...

jedna je od 17 zagrebačkih osnovnih škola uključenih u CARNetov projekt "e-Škole: Razvoj sustava digitalne zrelosti škola".

Vijesti

GODIŠNJAK EKO ŠKOLE - Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga iz Zagreba pripada prvoj generaciji međunarodnih Eko škola

Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga iz Zagreba pripada prvoj generaciji međunarodnih Eko škola. Nakon 20 godina ustrajne provedbe dodijeljen joj je platinasti status.

Povodom toga, u Godišnjaku Eko škole izašao je članak o našoj školi. Godišnjak je dostupan na poveznici Godišnjak broj 21, kolovoz 2021. (str.50-52), a članak o našoj školi možete pročitati i izravno na poveznici OSNOVNA ŠKOLA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOGA.

Čestitamo i zahvaljujemo svim učenicima, roditeljima, nastavnicima i djelatnicima koji su se godinama trudili i izgrađivali ovaj status.

objavio: Kristina Darmopil   datum: 3. 8. 2021.