OBAVIJEST O POSTUPCIMA POTREBNIMA ZA UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Autor: Ante Boras, 13. 5. 2020. 09:30

Poštovani roditelji,

U našim prethodnim kontaktima s vama obavijestili smo vas da ćemo pratiti objavljivanje informacija o upisu djece u prvi razred osnovne škole. U međuvremenu su ti podaci objavljeni, i mi vas obavještavamo o postupcima koje morate napraviti da biste vaše dijete uspješno upisali u prvi razred osnovne škole.

Prije upisa u I. razred, roditelj/skrbnik obvezan je dogovoriti termine pregleda djeteta:

- u ambulanti nadležnog školskog liječnika putem online aplikacije

https://www.terminko.com/, odnosno telefonskim dogovorom na broj Službe za školsku i adolescentnu medicinu Centar-Mirogojska 16, tel. 4696-281 Tatjana Petričević Vidović, dr. med. spec. školske medicine

- u OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Mlinarska 35, prema upisnom području, isključivo putem adrese elektroničke pošte stručne suradnice rehabilitatorice Ivane Šehtl  defektolog.sehtl@gmail.com,

Testiranje djece će se provoditi od 09:00 – 12:00 sati u dogovorene dane, jer smo, sukladno preporukama Nacionalnog stožera Civilne zaštite, obvezni dezinficirati školu, pa nismo u mogućnosti testiranje djece provoditi kasnije poslije podne.

Za sve ostale potrebne informacije, molimo vas, nazovite nas na telefon 01 46 66 121 ili nam se obratite na mail: defektolog.sehtl@gmail.com.

Radujemo se susretu s vama i upisu vašeg djeteta u našu školu!

Srdačan pozdrav!

UPISI U 1. RAZRED ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Autor: Kristina Darmopil, 2. 3. 2020. 12:58

Poštovani roditelji !

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja do 1. travnja tekuće godine imaju navršenih šest godina života.  Prije upisa u prvi razred obvezno je utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta.  Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta provodi se u osnovnoj školi kojoj dijete pripada prema upisnom području od 31. ožujka 2020.

Uvjete i postupak upisa u 1. razred možete proučitati pod više...