> POSAO

ODABIR KANDIDATA ZA RADNO MJESTO UČITELJA POVIJESTI

Autor: Mario Keča, 23. 11. 2020. 07:23

Odlukom Školskog odbora OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu, na sjednici održanoj 20. 11. 2020. za učitelja povijesti na neodređeno nepuno, radno vrijeme odabran je kandidat Marko Brkljačić.

Natječaj za radno mjesto voditelj/ica računovodstva Vijest ima dokument u privitku

Autor: Mario Keča, 19. 10. 2020. 16:28

Natječaj za učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Mario Keča, 16. 10. 2020. 15:33

NATJEČAJ ZA UČITELJA/ICU POVIJESTI Vijest ima dokument u privitku

Autor: Mario Keča, 22. 9. 2020. 15:38

Poštovani kandidati za učitelja/icu povijesti,

Ukupno je 8 kandidata zadovoljilo rezultatima pisane provjere i ostvarilo mogućnost pristupanja usmenoj provjeri.

Usmena provjera provest će se u srijedu, 04. studenoga 2020. godine, prema sljedećem rasporedu:

U 13:20 sati na razgovor su pozvani kandidati koji su pisanu provjeru provodili pod zaporkama ML28091995, 6061979, SUMMONING, Golf6ica.

U 14:00 sati na razgovor su pozvani kandidati koji su pisanu provjeru provodili pod zaporkama xoxo22, povijest777, PRESKI 20, Daruvar 1234.

Rang lista uspješnosti kandidata na pisanoj provjeri nalazi se u privitku ove obavijesti.

Svi kandidati koji dolaze na razgovor moraju imati važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu, te zaštitnu masku.

Molimo sve kandidate za usmeni dio provjere da se u zadano vrijeme obvezno pojave na razgovoru, jer u slučaju nedolaska smatrat ćemo da su odustali od prijave na natječaj.

Rezultati pisane provjere kandidata za radno mjesto učitelja povijesti bit će objavljeni u ponedjeljak ili utorak.

Tada će biti objavljen i popis zaporki kandidata koje pozivamo na usmeni dio provjere, kao i vrijeme održavanja te provjere.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA NA RADNO MJESTO TAJNIKA/CE ŠKOLE

Autor: Mario Keča, 1. 9. 2020. 11:29

Na svojoj 35. sjednici, održanoj u srijedu 09. 09. 2020. Školski odbor OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga za radno mjesto tajnika/ce Škole odabrao je kandidatkinju Katarinu Budimir.

Pisana provjera kandidata

Autor: Mario Keča, 16. 8. 2020. 07:14

Povjerenstvo za odabir kandidata za radno mjesto tajnika/ce utvrdilo je listu kandidata koji odgovaraju uvjetima natječaja. Od pristiglih 44 prijave, uvjetima odgovaraju 22 prijave. Imena knadidata ne objavljujemo radi zaštite osobnih podataka. Svim je kandidatima upućen dopis elektroničkom poštom u kom je vidljivo koji su kandidati zadovoljili uvjete natječaja.

Pisan provjera izvršit će se u utorak 01. 09. 2020. u 09:00 sati u prostorijama OŠ Lovre pl. Matačića, Laurenčićeva bb.

Usmena provjera kandidata planirana je za 03. 09. 2020.

Na pisanu provjeru nije pozvano 9 kandidata koji su u zvanju prvostupnika. Ukoliko od pozvanih kandidata na pisanu provjeru nitko ne zadovolji, sukladno Pravilniku o načinu zapošljavanja u OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, ovi kandidati će, naknadno, biti pozvani na pisanu i usmenu provjeru.

NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA TAJNIKA/CE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Mario Keča, 30. 10. 2019. 15:19

U nastavku objavljujemo tekst natječaja za radno mjesto tajnika/ice na neodređeno vrijeme.

Dokumenti za prikaz