Kutak za roditelje

DRAGI RODITELJI, OVDJE MOŽETE NAĆI OBAVIJESTI

smiley VAŽNE ZA DOBRU SURADNJU S UČITELJIMA ! smiley

1. U priloženoj tabeli nastavnici su napisali vrijeme informacija za roditeljime.
  2. Na službene adrese elektroničke pošte pojedinog nastavnika roditelj upućuje upit za dogovor o vremenu i načinu održavanju informacija.
  3. Nastavnik odgovara roditelju na upit kada i na koji način će se održati informacije (ZOOM, Teams, poziv na školski telefon…)
  4. Ukoliko je dogovor da informacije budu preko Zooma ili Teamsa, nastavnik u dogovoreno vrijeme uspostavlja video konferenciju s roditeljem s kojim je dogovorio informacije.
  5. Ukoliko je dogovor da informacije budu putem službenog telefona škole,  u navedeno vrijeme i zove roditelje u dogovoreno vrijeme.

Ukoliko želite jasnije vidjeti navedene podatke, na sliku kliknite desnim klikom miša i odaberite opciju "otvori sliku u navoj kartici"!

2019.-20. Vrijeme informacija za roditelje.pdf
 sigurnost-na-netu.pdf