PODACI ZA PLAĆANJE STRUČNOG ISPITA IZ BIOLOGIJE

Sukladno Pravilniku o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu

Čl. 25., st. 2.

"...Troškove ponovnog polaganja stručnog ispita snose pripravnici..."

Sredstva se uplaćuju školi koja je sjedište ispitnog povjerenstva - OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu, Mlinarska 35.

Na uplatnici je potrebno navesti sljedeće podatke:

- platitelj – ime i prezime pripravnika, adresa

- primatelj - OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Mlinarska 35, 10000 Zagreb

- poziv na broj – OIB platitelja (pripravnika)

- IBAN HR98 2402006 1100944869  - IBAN OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu - kojoj se vrši isplata

- opis plaćanja – polaganje stručnog ispita, 2. (ili 3., 4….) put

- iznos – navesti ovisno o dijelovima ispita koji se ponavljaju prema Odluci o obračunu troškova rada ispitnog povjerenstva za dio/dijelove stručnoga ispita koje pripravnik ponavlja  MZO-a

Molimo sve kandidate da ne zaborave da je sjedište OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu, Mlinarska 35, ali da se do daljnje obavijesti, radi rekonstrukcije zgrade škole stručni ispiti i sve aktivnosti vezane uz njih provode u OŠ Lovre pl. Matačića u Zagrebu, Laurenčićeva 1!

PREDLOŽAK PRIPRAVE NASTAVNOG SATA ZA STRUČNI ISPIT IZ BIOLOGIJE I MOGUĆA PITANJA

Poštovane kolegice i kolege kandidati na stručnom ispitu iz biologije,

u privitku ove obavijesti možete pronaći predložak priprave nastavnog sata za polaganje stručnog ispita iz biologije, te moguća pitanja na stručnom ispitu.

Želimo vam puno uspjeha!

RASPORED POLAGANJA STRUČNIH ISPITA IZ BIOLOGIJE

STRUČNI ISPIT IZ BIOLOGIJE

ispitni rok 1. listopada – 15. studenoga 2020.

Namjena

Grad Zagreb, Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Krapinsko-zagorska, Koprivničko-križevačka, Varaždinska, Međimurska, Splitsko-dalmatinska i Zadarska županija

Ustanova u kojoj se polaže stručni ispit (naziv i adresa)

OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb - trenutno djeluje na adresi Laurenčićeva 1, Zagreb

PISANI RAD

8.a

12. studenoga 2020., 17:05 – 17:45

Ana Štefanko

Promjene u prirodi koje uzrokuje čovjek II (onečišćenje bukom, onečišćenje vode i tla)

6.b

13. studenoga 2020., 14:00 – 14:40

Marta Runjić

Organiziranost u prirodi

6.b

13. studenoga 2020., 14:45 – 15:25

Matija Opašić

6.a

13. studenoga 2020., 15:35 – 16:15

USMENI ISPIT

12. studenoga 2020. u 18:00

Pristupnici:  Martina Bebić, Marin Mandić, Stjepana

Fistanić, Ana Barić

13. studenoga 2020. u 17:05

Pristupnici:  Ana Štefanko Marta Runjić, Matija

Opašić

Napomene:

1. Molimo pristupnike da na adresu lydia.lugar@azoo.hr potvrde da su pročitali objavu ispitnih termina.
  2. Za detaljne upute vezane uz nastavnu jedinicu oglednog nastavnog sata pristupnici se trebaju obratiti mentorici na anica.banovic@skole.hr
  3. Pristupnici sa sobom obavezno moraju donijeti masku za lice i koristiti je za vrijeme boravka u školi te dezinficirati ruke pri ulasku u školu i učionicu. Prije dolaska u školu potrebno je izmjeriti temperaturu.
  4. Molimo pristupnike da sa sobom na pisani dio ispita donesu osobnu mapu pripravnika.
  5. Molimo pristupnike da u školu dođe najranije 10 minuta prije početka pisanog dijela ispita kako bi se izbjegao susret s učenicima.
  6. Pristupnik može u opravdanim slučajevima odustati od polaganja stručnoga ispita (npr. zbog bolesti, porodnog dopusta, smrti člana obitelji, prirodne nepogode i sl.). O tome valja pravodobno izvijestiti Agenciju za odgoj i obrazovanje na adrese elektroničke pošte lydia.lugar@azoo.hr i srtucniispiti@azoo.hr. Odustajanje od ispita, bez valjanih razloga, smatrat će se nepoloženim stručnim ispitom, a troškove ponovnoga polaganja snosit će sam pristupnik.

Ime i prezime savjetnika: Lydia Lugar

Kontakt: lydia.lugar@azoo.hr; 01/2785 020

Ime i prezime mentora na ispitu: Anica Banović, prof.

Kontakt: anica.banovic@skole.hr

Static HTML

POLAGANJE STRUČNOG ISPITA IZ BIOLOGIJE

Stručni ispiti - biologija

Od 2020./2021. godine naša škola je sjedište ispitnog povjerenstva za polaganje stručnog ispita za učitelje biologije. Za vrijeme trajanja rekonstrukcije naše školske zgrade, stručni ispiti iz biologije polagat će se u prostorijama OŠ Lovre pl. Matačića u Zagrebu, Laurenčićeva 1.

Obavijest o polaganju stručnog ispita

Sve informacije potrebne pripravnicima možete naći u priloženom dokumentu na ovoj stranici.

Kako do nas?

1.Adresa škole i kontakt telefoni: Zagreb, Mlinarska  35 (za vrijeme trajanja rekonstrukcije naše školske zgrade, stručni ispiti iz biologije polagat će se u prostorijama OŠ Lovre pl. Matačića u Zagrebu, Laurenčićeva 1), telefon 01 4 66 61 21

2.Gdje se nalazimo za vrijeme rekonstrukcije škole: http://shorturl.at/ekpDH

3.Od autobusnog kolodvora u Zagrebu do OŠ Lovre pl. Matačiića u kojoj se privremeno održavaju stručni ispiti, dolazi se direktnom tramvajskom linijom broj 6, 7 ili 8. Trenutačno se provode radovi na rekonstrukciji Mosta mladosti, pa tramvaj broj 8 ne vozi, a tramvaji broj 6 i 7 voze izmijenjenim trasama. Ovim tramvajima se od autobusnog kolodvora vozite jednu stanicu i presjedate na autobus prema Novom Zagrebu. Silazite na drugoj stanici, prelazite križanje dijagonalno i nalazite se u Folnegovićevom naselju u kom je smještena pkola Lovre pl. Matačića u kojoj se privremeno provode stručni ispiti iz biologije. Sliku možete vidjeti na karti, a poveznicu upisati u Google navigaciju.