JESENSKO UREĐENJE ŠKOLSKOG OKOLIŠA

Autor: Biljana Šalić, 14. 10. 2013.

Između dviju obilnih kiša, u subotu je uspješno, pod suncem,  održana akcija jesenskog uređenja školskog okoliša.

Uz nastavnike, kuharicu, domara i velik broj učenika, akciji se odazvalo mnogo roditelja kojima od srca zahvaljujemo na pomoći.

Hvala mamama i tatama: Sertić, Mamić, Klarin, Maričić, Božić, Takač, Simonić, Ivanković, Firinger i Buterin, koji su za nas odvojili subotnje prijepodne.

Hvala mamama: Lisac, Hećimović, Fabijanić, Zorić, Kaštela, Šegon, Habeković, Barbić, Lončarić, Bitterman, Jelić, Đurić, Turina i Selmanović.

Hvala tatama: Klarin, Matković, Korpar, Galić, Črček, Sarta, Pavlić i Knežević.

Posebno hvala baki Turina koja se, također, pridružila našoj akciji.

Na kraju akcije učenici, nastavnici i roditelji okrijepili su se ukusnim grahom koji je skuhala naša kuharica Marica.

Zahvaljujući  našem zajedničkom radu, na putu smo ostvarenja projekta „Poučna staza“ koji su osmislile prof. Anica Banović i učiteljica Helga Mihaljević Jurić. One su bile i koordinatorice naše jesenske akcije uređenja okoliša škole te im čestitamo na odličnoj pripremi i organizaciji.