Ksaverske vjeverice

Autor: Biljana Šalić, 27. 2. 2014.

Učenici 1.a razreda  i njihova učiteljica Ljerka Bogović Šaš osmislili su razrednu web stranicu koju su nazvali „Ksaverske vjeverice“. Objasnili su nam zašto taj naziv.

„Ksaverske vjeverice najbliži su susjedi i prijatelji naše škole. Često ih gledamo kroz prozore naših učionica dok se spretno penju po zidovima škole i pretrčavaju Mlinarsku ulicu.

Vjeverica je i lik iz naše početnice iz koje smo učili prva slova. Upravo zato tako smo nazvali i svoju razrednu stranicu – KSAVERSKA VJEVERICA“.

Oglasna ploča, projekti, lutkarska grupa, kutak za učenike i galerija fotografija sadržaji su koji će zasigurno privući učenike i njihove roditelje da zavire u raznovrsni školski svijet prvašića. ( Zavirite i vi – jednim klikom na vrh naše web stranice!  )