Prikupili smo namirnice za pučku kuhinju

Autor: Biljana Šalić, 2. 1. 2015.

Kao i svake godine prije Božića mislili smo na one ljude koji su u potrebi, odnosno na one koji se o takvim ljudima brinu.

Prikupljali smo od 15. do 19. prosinca namirnice za pučku kuhinju koju vode časne sestre milosrdnice iz samostana sv. Vinka u Gundulićevoj ulici u Zagrebu.

Učenici i roditelji bili su zamoljeni donijeti jednu vrstu namirnica koja se svakodnevno koristi, primjerice rižu, tjesteninu, ulje, brašno, palentu, šećer i konzerviranu rajčicu.

Naši prvašići, koji ove godine prvi put sudjeluju u našim školskim dobrim djelima, prikupili su 35 paketa riže. Bravo prvašići i roditelji prvašića!

Zahvaljujemo i svim ostalim učenicima i roditeljima na odazivu za uključenje u ovu akciju karitativne grupe.

Hvala svima za učinjeno dobro djelo !

Karitativna grupa i prof. Mirjana Parać