"Školske novosti"

Autor: Biljana Šalić, 6. 3. 2015.

Zovem se Eliza Dragčević i učenica sam 3.a razreda. Volim pisati članke i sastavke i pomislila sam kako bi bilo lijepo napisati „Školske novosti“.

Prva tema „Školskih novosti“ bila je božićni sajam u našoj školi. Zamolila sam učiteljicu Vitku Vukojević da mi snimi nekoliko fotografija, a i tatu sam zamolila da mi malo pomogne. Pisala sam i o maskenbalu, proljeću, ljetnim praznicima, školi u prirodi u Novom Vinodolskom, skijanju i mnogim drugim događanjima u našoj školi. Napravili smo i križaljku za zabavu i na kraju dječji vic.

Kad sam „Školske novosti“ donijela u školu, svi su bili oduševljeni pa sam odlučila nastaviti s pisanjem. Moji prijatelji iz razreda svaki mjesec s nestrpljenjem očekuju novi broj i to me veseli. Upravo pripremam novi, deveti primjerak „Školskih novosti“.

Ako ste i vi koji ovo čitate zainteresirani za svoj primjerak, potražite me u 3.a razredu.

Eliza Dragičević