Dvije učenice i tri mentorice na državnom natjecanju

Autor: Biljana Šalić, 25. 3. 2015.

Kao i svake školske godine, naši učenici sudjelovali su na općinskim i županijskim natjecanjima.

Najveći uspjeh - plasman na državno natjecanje ostvarile su dvije učenice i tri mentorice.

Maja Galić, učenica 5.b razreda osvojila je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije! Njezina mentorica Davorka Strmečki ponosna je na izvrstan uspjeh svoje učenice.

Luna Frenštacki Živković učenica 8.a razreda ove je školske godine ostvarila izniman uspjeh! Plasirala se na državno natjecanje iz dva predmeta - hrvatskoga i engleskoga jezika. Profesorica Jasminka Piralić i profesorica Lidija Sykora-Nagy vesele se dodatnoj pripremi za državno natjecanje jer Luni ništa nije teško i sve stigne, unatoč svim ostalim školskim i izvanškolskim obvezama.

Čestitamo učenicama i njihovim mentoricama na ovom značajnom uspjehu!