Veseli trikovi Luke Vidovića

Autor: Biljana Šalić, 7. 12. 2015.

Našu je školu 4. 12. 2015. g. posjetio mađioničar Luka Vidović. Održao je dvije predstave – jednu za učenike 2. i 3. razreda, a drugu za učenike 4. i 5. razreda.

Na obje predstave i učenici i učiteljice puno su se smijali jer Luka, izvodeći trikove, uvijek smišlja i razne šale. Pri izvođenju svakog trika mladom su mađioničaru pomagali učenici koji su na kraju i sami bili iznenađeni uspješnošću čarolija koje su izveli.

Nakon predstava Luka se za uspomenu fotografirao sa svakim razredom, ali sjećanja na trenutke pune veselja, zabave i smijeha ostala su zasigurno utisnuta i u srcima svih koji su predstavama prisustvovali.

Lidija Sykora Nagy