Tihi promatrači sa zagrebačkih pročelja

Autor: Biljana Šalić, 16. 12. 2015.

Fotogrupa, pod vodstvom mentorice Vanje Vučinić, sudjelovala je ovog mjeseca na fotonatječaju „Tihi promatrači sa zagrebačkih pročelja“. Fotografije učenica sedmih i osmih razreda Rebecce Aleksić, Klare Katičić, Paule Pećanić i Tihane Kišiček posebno su pohvaljene, a njihova je fotografija otisnuta i na pozivnici za otvorenje izložbe. Zadatak je bio uočiti, a zatim i fotografirati različite likove, životinje, grifone, sove postavljene na zagrebačke zgrade ili njihove fasade.

Izložba fotografija otvorena je do kraja ovoga mjeseca u prostorima Muzeja grada Zagreba.

Više o izložbi može se pročitati na sljedećem linku:

8Di%20sa%20zagreba%C4%8Dkih%20pro%C4%8Delja,1529.html