Božićni sajam

Autor: Biljana Šalić, 23. 12. 2015.

Božićni sajam i ove je godine razveselio mnoge učenike. Učenici nižih razreda sa svojim su učiteljicama izrađivali raznovrsne božićne ukrase i dekoracije, a učiteljice su jedan dan zajednički pravile suhe kolače, te ih potom ukrasile božićnim motivima.

Učenici viših razreda bili su vrlo kreativni pa ste na božićnom sajmu mogli u malom „kafiću“ 7.a razreda popiti čaj, kavu ili toplu čokoladu, a učenice su mogle u njihovom improviziranom kozmetičkom salonu nalakirati nokte ili napraviti frizuru. Marko Stjepan Kelava bio je, kao i prošle školske godine, glavni organizator aktivnosti svoga razreda, svirao je na harmonici prigodne pjesme te cijeli dan animirao učenike i nastavnike. Ideje i trud su im se isplatili pa su i ove godine kao razred prikupili najviše. Bravo za 7.a!

Dosad smo od sredstava prikupljenih na našim sajmovima kupili: troja kolica za laptop i projektor, televizor, 3 CD playera, 4 geografske karte, drveni geometrijski pribor, novu školsku ploču i obnovili dvije oštećene, zidne satove za učionice, dvije sofe za učionice produženog boravka, obnovili školsku blagovaonicu. Uz to su se učenici od prikupljenog novca počastili slatkišima ili sa svojim razrednicima posjetili kino i kazališne predstave.

Hvala svim učenicima, mamama i bakama koje su ispekle suhe kolače te svim ostalim roditeljima koji su dali svoje priloge, kao i svim djelatnicima, koji su ne samo pomogli u pripremi nego i svojim prilozima pridonijeli uspjehu božićnog sajma.