Karitativna grupa na druženju s beskućnicima

Autor: Biljana Šalić, 23. 12. 2015.

Školski humanitarci su 17. prosinca 2015. bili na druženju s beskućnicima u prostorima Gradske knjižnice na Starčevićevom trgu.

Na ovo druženje pozvao nas je naš dugogodišnji „vanjski suradnik“  Mile Mrvalj kao voditelj Udruge „Fajter“ koja  svojim djelovanjem nastoji pomagati beskućnicima.

Ovo druženje organizirala je gospođa Sanja Bunić, a o svojoj suradnji s Fajterima govorio je i prof. Dražen Vikić Topić (PMF)  i pjevač iz grupe Adastra.

Mirjana Parać