Proljetna akcija uređenja školskog okoliša

Autor: Biljana Šalić, 27. 4. 2016.

U subotu 16. travnja učenici, učitelji i roditelji okupili su se na tradicionalnoj proljetnoj akciji uređenja našeg školskog okoliša.

S obzirom na veličinu našeg zelenog okoliša, bilo je puno posla: okopavali smo postojeće sadnice cvijeća i voćaka, sadili i orezivali biljke, kosili travu, plijevili cvjetne gredice, uklanjali samoniklo bilje.

Popravili smo i vanjsku žičanu ogradu te oko Male šumske škole postavili  drvenu ogradu kako bi se spriječilo otklizavanje zemlje.

Uz nastavnike, pedagoginju, domara i velik broj učenika, akciji se odazvalo mnogo roditelja.

Hvala mamama i tatama: Matijević, Skočibušić,  Mamić, Ivanković, Sinković i Krapljanov i Budiša.

Hvala mamama: Simonić, Pećanić, Bukvić, Pavić, Obradović, Kralj, Kapor, Gajski i Bilić.

Hvala tatama: Šušković, Haramija i Čustović.

Hvala svima što su za nas odvojili subotnje prijepodne i u svoje slobodno vrijeme pomagali nam i družili se s nama.

Akciju uređenja okoliša osmislile su učiteljica Helga Mihaljević Jurić i prof. Anica Banović, a u organizaciji im je pomogla učiteljica Vitka Vukojević.