Cvjetni sajam

Autor: Biljana Šalić, 29. 4. 2016.

Cvjetni sajam, održan 21. travnja, trajao je od 10.00 do  18.00 h i tijekom toga vremena brojni učenici od 1. do 8. razreda izložili su na svojim prodajnim mjestima mnoštvo cvijeća i najrazličitijih predmeta na temu cvijeća.

Ove je godine kao dodatna motivacija za učenike u predmetnoj nastavi bio organiziran izbor najljepšeg prodajnog mjesta, a učenici su dobili zadatak da ga urede na temu jednog cvijeta. Prodajno mjesto 6. b razreda proglašeno je najljepšim, a tema i motiv bila  im je ruža. Za nagradu su dobili jedan slobodan dan koji će provesti sa svojom razrednicom Biserkom Bjelotomić. Njihov je razred bio najuspješniji i kad je riječ o ukupnom prikupljenom iznosu. Čestitamo im na uspjehu i uloženom trudu!

Razredna nastava udružila je snage i zajednički prikupila sredstva kojima će se kupiti jedno prijenosno računalo, dva CD playera i društvene igre za učenike u produženom boravku.

Sadnice cvijeća koje se nisu prodale učenici su sa svojim učiteljicama posadili u cvjetne gredice u školskom okolišu.

Hvala svim učenicima, nastavnicima i roditeljima koji su sudjelovali na cvjetnom sajmu!