ZAGREBU NA DAR

Autor: Biljana Šalić, 24. 5. 2016.

Dan škole i ove smo godine svečano obilježili u društvu mnogih uzvanika. U četvrtak, 19. svibnja, proslavili smo tako 55. godišnjicu škole koja se može podičiti izvrsnim učenicima i uspješnim rezultima postignutim na brojnim natjecanjima.

Kulturno-umjetničkim programom željeli smo zaokružiti zagrebačku priču koja je u sklopu Projekta Zagreb, tak imam te rad nastajala posljednje dvije godine. Učenici su, pod stručnim vodstvom svojih mentorica, pjevali, glumili, plesali i pokazali svu puninu svoje kreativnosti. Prošetali smo kroz zagrebačku prošlost i sadašnjost u društvu gospodina Fulira, tete Mine, maloga Perice, uživali u starogradskim pjesmama, glumom nasmijali svoje goste i saznali mnogo o kitničarskoj tradiciji svojega grada.

U prilogu možete pogledati kratki film Tko pjeva, zlo ne misli, rad učenika šestih razreda i profesorice Spindler.

Čestitamo još jednom svima koji su svojim radom i ove godine pokazali kako se trud isplati, a učenje može biti doista zabavno.

Ana Spindler

Priloženi dokumenti: