Božićni sajam

Autor: Biljana Šalić, 6. 12. 2016.

Božićni sajam i ove je godine razveselio mnoge učenike, posebno one najmlađe. Učenici nižih razreda sa svojim su učiteljicama izrađivali raznovrsne božićne ukrase i dekoracije, a njihove mame i bake ispekle su kolače. Učenici viših razreda bili su vrlo kreativni pa smo na božićnom sajmu mogli u malom „kafiću“ 7.b i 8.a razreda popiti čaj, kavu ili toplu čokoladu, uz ostale slastice.

I ove godine najviše su prikupili učenici 8.a razreda (razrednica Jasminka Piralić) i učenici 3.b razreda (učiteljica Sanja Ivić). Čestitamo im!

Prošle školske godine od sredstava prikupljenih na božićnom sajmu kupili smo školsku ploču za učionicu likovne kulture, LCD projektor i lopte za nastavu tjelesne kulture. Uz to su se učenici od prikupljenog novca počastili slatkišima ili sa svojim razrednicima posjetili kino i kazališne predstave.

Hvala svim učenicima, mamama i bakama koje su ispekle suhe kolače te svim ostalim roditeljima koji su dali svoje priloge, kao i svim djelatnicima, koji su ne samo pomogli u organizaciji nego i svojim prilozima pridonijeli uspjehu božićnog sajma.