ZAJEDNIČKA AKCIJA UREĐENJA OKOLIŠA ŠKOLE

Autor: Mario Keča, 9. 10. 2017.

ZAJEDNIČKA AKCIJA RODITELJA, NASTAVNIKA I UČENIKA ŠKOLE​

U subotu, 14. listopada, u vremenu od 09:00 do 13:00 sati održat će se akcija uređenja okoliša škole. U akciji će, zajedno, sudjelovati roditelji učenika, nastavnici i učenici naše škole.

Molimo sve učenike da obavijeste roditelje o održavanju ove akcije uređenja okoliša i pozovu roditelje da se uključe u ovu zajedničku akciju. Molimo učenike razredne nastave i njihove roditelje, koji se žele uključiti, da se jave svojim razrednicama do četvrtka, 12. listopada, a učenici predmetne nastave neka se jave prof. Banović.

Molimo sve koji će sudjelovati u ovoj akciji da ponesu zaštitne vrtlarske rukavice, i nešto od alata, predlažemo motike, lopate, škare za rezanje grana i slično.

U petak 13. listopada, do 10:00 sati, u slučaju loših vremenskih uvjeta objavit ćemo, moguću, odgodu termina održavanja ove akcije.