Dan škole - 25. svibnja 2018.

Autor: Mario Keča, 11. 6. 2018.

U petak 25. svibnja 2018. godine u 18:00 u kazalištu Vidra održana je priredba povodom dana Škole, pod nazivom „Šaljem ti ljubav, neka te grije…“. Priredbi je prisustvovalo oko 150 roditelja i uzvanika, te velik broj učenika naše škole.

Program su pripremale prof. Biljana Šalić, Irena Garaj Pavlić, Lidija Sykora Nagy, Ljubica Čubrilović učiteljice razredne nastave Vitka Vukojević, Irena Vitaljić, Ljerka Bogović Šaš, Mirela Pinek i Sanja Ivić.

Na programu su bile recitacije pjesme i dva igrokaza: „Plesna haljina žutog maslačka“ i „Ana, čuješ li?“ koje su sjajno izveli učenici drugih, odnosno osmih razreda.

Roditelji su s oduševljenjem pratili sve točke ove priredbe.

Na priredbi smo predstavili i program „Otvorimo se drugima i drukčijima“ koji smo provodili kroz dvije školske godine.

Također smo podijelili nagrade učenicima koji su nastupali na Državnim natjecanjima iz geografije i hrvatskog jezika.

Veseli smo jer smo ugostili i naše umirovljenike, uvijek rado viđene goste.

Čestitamo svima na odličnoj priredbi i zahvaljujemo na trudu uloženom u njenu prganizaciju i provođenje.