JESENSKA AKCIJA UREĐENJA ŠKOLSKOG OKOLIŠA

Autor: Kristina Ivošević, 17. 10. 2018.

Održana je još jedna, već tradicionalna, akcija uređenja školskog okoliša u našoj školi.  Ideja vodilja akcije je urediti školski okoliš kako bi stvorili ljepše okružje za nastavu i slobodno vrijeme, a pri tome nešto naučili o sebi i prirodi te njegovali ekološku svijest.

Prošle subote, 13. listopada 2018., volonteri učenici, roditelji i učitelji napravili su jesenske vrtne radove pred školom i u školskom vrtu: obrađivali su zemlju i pripremali gredice za zimu, grabljali su i sakupljali lišće, kosili su te orezivali grmove i ruže.

Dio školskog vrta volonteri su uredili u rustikalnom stilu tako što su klupe i stolove izradili od prirodnog drvenog materijala.

Radna i prijateljska atmosfera učinile su prošlu subotu poticajnom za daljnje radove koji nas očekuju na proljeće. smiley

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u akciji! smiley

Fotografije pogledajte u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Jesenska_akcija_ure_enja_skolskog_okolisa_360p.mp4 (20.21 MB)