OBAVIJEST UZ POSLJEDNJI DAN NASTAVE U PRVOM POLUGODIŠTU

Autor: Mario Keča, 20. 12. 2018.

U petak 21. prosinca posljednji je dan nastave u prvom polugodištu.

Prvi nastavni dan u drugom polugodištu je ponedjeljak, 14. siječnja. Nastava se održava u A turnusu, što znači da 1., 2., 3., 4.a, te 5. i 7. razredi imaju nastavu ujutro, a 4.b, 6. i 8. razredi imaju nastavu poslije podne.

Potičemo sve učenike da se uključe u aktivnosti programa ODMORKO koje mogu vidjeti na plakatu koji je izvješen na vratima dvorane za TZK i na ulaznim vratima škole, te na poveznici:

Učenici se mogu, za vrijeme zimskih praznika, uključiti i u aktivnosti koje organiziraju nastavnici naše škole, prema rasporedu koji je objavljen u dokumentu u prilogu ovoj obavijesti.

Svim učenicama i učenicima i njihovim obiteljima želimo sve najljepše povodom nastupajućih božićnih blagdana, te puno uspjeha u novoj 2019. godini.

Priloženi dokumenti:
Aktivnosti_za_vrijeme_praznika.pdf (419.06 KB)