> KNJIŽNICA

RADIONICE 'BOŽIĆNI KOLAČI'

Autor: Kristina Jakoubek, 22. 12. 2023.

Posljednji tjedan nastave u prvom polugodištu, knjižničarka je učenicima trećeg i četvrtog razreda održala radionicu "Božićni kolači".

Knjižničarka je učenicima trećeg razreda pročitala priču 'Šarene kuglice', a učenicima četvrtih razreda priču "Polarni ekspres". Nakon pročitane priče, učenici su razmijenili dojmove o priči, Božićnim običajima u svojoj obitelji i samoj ideji Božića kao vremena kada želimo činiti dobro i uveseljavati druge sitnim znacima pažnje.

Kako je izgledala radionica u 3.b, 4.a i 4.b razredu možete vidjeti u video prilogu na poveznici https://drive.google.com/file/d/1qkVfx6WIgrf8C3y1BXyVyOIJFTiXNoG3/view?usp=sharing