> PROJEKTI  >
Projekt „Što sve možemo učiniti sa sjemenkama i plodovima?“ na platformi

Naša se škola od ove školske godine uključila u projekte u sklopu eTwinning portala. ETwinning je platforma namijenjena svim odgojno-obrazovnim djelatnicima Europe preko koje njezini članovi mogu međusobno komunicirati, surađivati i razvijati projekte, razmjenjivati znanja i iskustva te je dio Erasmus+ programa Europske unije u području obrazovanja i osposobljavanja mladih.

Učenici će u sklopu projekta prezentirati svoje kreativne radove koji su tijekom školske godine  nastali u nastavnom i izvannastavnom radu iz prirode i biologije. Koristiti  će IKT tehnologije te razvijati svoje socijalne kontakte s učenicima partnerima u projektu. Škole partneri u ovom projektu su, osim iz Hrvatske, iz Portugala, Turske, Francuske, Ujedinjenog Kraljevstva i Srbije.

Anica Banović, prof.

KREATIVNI PRIKAZ PROJEKTA

Autor: Kristina Jakoubek, 17. 6. 2021.

U sklopu projekta "Što sve možemo sa sjemenkama i plodovima", naši su učenici  izradili kreativni prikaz projekta - knjigu u kojoj su okupili sve radove vezane za projekt.

U projekt su uključeni učenici predmetne nastave, a knjigu su izradile učenice 7.a razreda Ana Crnogaj, Anja Čaklović, Dora Firšt i Mara Spiz pod vodstvom prof. Anice Banović, voditeljice projekta te knjižničarke Kristine Darmopil, voditeljice grafičkog uređenja.

Knjigu učeničkih radova možete pogledati na poveznici PRIKAZ PROJEKTA.